KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15987003
nr 1598 7003
Blandteknik
Hanna Svensson. "Smultron". Signerad, daterad 2020. Blandteknik, olja på duk med applikationer, 61x50cm, yttermått inklusive ram: 64x53 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 februari 2024
kl 18:06:01
15/2 21:05:20